Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Media i Komunikacja

“Siła Kobiet” jest wszędzie

Protesty organizowane przez Strajk Kobiet w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji przetaczają się przez Polskę już od ponad miesiąca. Mimo to organizatorki i biorące w nich udział kobiety ani myślą o ich zaprzestaniu, o czym świadczą kolejne akcje i kampanie społeczne.

więcej »

Murale od Empik Foto

Serwis Empik Foto zaprezentował w Warszawie i Gdańsku dwa kolorowe murale świąteczne, które promują ich fotoksiążkę jako idealny prezent na święta. Ręcznie wykonane malowidła oglądać można przy Stadionie Narodowym w Warszawie oraz przy Galerii Przymorze w Gdańsku.

więcej »

„Nadzieja” w polskich miastach

Od połowy listopada na przystankach w całej Polsce pojawiła się „Nadzieja” - intrygujący plakat Justyny Stoszek. Praca jest odpowiedzią autorki i AMS na sytuację, w jakiej znalazł się cały świat.

więcej »

Business Agility Pack

Firma Oki Europe oferuje swoim klientom bezpłatny pakiet Business Agility Pack w ramach kampanii „Adapt Today”, który umożliwi firmom szybką produkcję, wydruk i aplikację komunikacji wizualnej na żądanie.

więcej »

Jeszcze się przytulimy!

Zalando, europejska platforma internetowa poświęcona modzie i stylowi życia, rozpoczęła nową kampanię reklamową, która podkreśla moc uścisku w tych trudnych i niepewnych czasach.

więcej »

Mural ze starych zdjęć

W historycznej części miasta Warszawy, na Woli przy Alei Solidarności, powstał mural zatytułowany „Dzieci Muranowa”. Pracę tworzą kadry odtworzone z autentycznych zdjęć wykonanych na pobliskim osiedlu w czasach powojennych.

więcej »

Święto w kolorach tęczy

W dniach od 16 do 22 listopada miał miejsce II Poznański Tydzień Tolerancji, organizowany z inicjatywy radnego miasta, Bartłomieja Ignaszewskiego. Głównym celem wydarzenia było promowanie szacunku i tolerancji wobec każdego człowieka, niezależnie od jego poglądów, orientacji, koloru skóry czy stopnia sprawności.

więcej »

Zdrowia przede wszystkim!

Na ścianie szpitala w Gdyni zainstalowano wyjątkowy neon, niosący prosty przekaz „Zdrowia przede wszystkim”. Instalacja powstała z inicjatywy stowarzyszenia Traffic Design i jest symbolem Święta Niepodległości, którego obchody miały miejsce 11 listopada.

więcej »

Tęczowe bramy Poznania

16 listopada tego roku, w Międzynarodowy Dzień Tolerancji, jedna ze ścian Bramy Poznania zostanie po zmroku podświetlona na tęczowo. W ten sposób zostanie wyrażona solidarność z ofiarami dyskryminacji.

więcej »

Święta bez magii?

W tym roku święta mogą okazać się szczególnie nietypowe. Oprócz zamkniętych sklepów i usług, do których dostęp jest w większości przypadków całkowicie zablokowany, odwoływane są także różne inicjatywy, akcje, a także kampanie reklamowe, które przywołują świąteczną atmosferę.

więcej »

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama