Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

ZTM zachęca do powrotu

© ZTM

Zarząd Transportu Metropolitalnego (ZTM) rozpoczął kampanię „Otwieramy szeroko drzwi na powrót do normalności”, aby zachęcić podróżujących do korzystania z transportu zbiorowego. Na kampanię składają się przede wszystkim akcje digitalowe w mediach społecznościowych, w których umieszczone zostały specjalne posty z grafikami. Materiały korespondują z przekazem kampanii. Uzupełnieniem komunikacji elektronicznej są kanały tradycyjne, takie jak plakaty i bannery, dzięki którym kampania będzie mogła dotrzeć do tych osób, które nie korzystają z mediów elektronicznych. Wszystkie elementy kampanii są wzmocnione działaniami z zakresu media relations. ZTM zależy, żeby po okresie pandemii, w którym odnotowali duże spadki frekwencji,odbiorcy przypomnieli sobie teraz, jakie bilety oferują i jak można aktywnie spędzać czas, przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej. Kampania zaczęła się w dniu rozpoczęcia wakacji szkolnych i potrwa do września.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama