Projekt tapety na dużą skalę. Drytac ReTac Textures

© Drytac

Firma N3 Display Graphics z siedzibą w Bristolu wykorzystała wytłaczaną folię Drytac ReTac Textures w płóciennym wykończeniu do stworzenia ponad 200 metrów kwadratowych cyfrowo drukowej tapety, dekorując wnętrze zakładu The Bart Ingredients Company.

Odmienione wnętrze siedziby imponuje i przyciąga wzrok wzorami i sloganami zarówno odwiedzających jak i pracowników. Materiał ReTac Textures Canvas, który wykorzystano w projekcie, oferuje trwałość i wysokiej jakości wykończenie. Został wybrany przez N3 Display Graphics ze względu na jego niezawodność i zdolność do uzupełnienia artystycznej wizji projektu. Grafika została wydrukowana na maszynie drukującej HP Latex R2000. Elastyczność Drytac ReTac Textures oznacza, że jest on kompatybilny zarówno z atramentami lateksowymi, jak i ekosolwentowymi oraz UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama