Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Otwarty dostęp dla Initiative i UM. Model private deal od AMS

AMS wprowadził zakup programatyczny Digital OOH w modelu private deal i rozpoczął współpracę z grupą Mediabrands i należącymi do niej agencjami mediowymi: Initiative i UM. Agencje promują swoich Klientów, wykorzystując otwarty dostęp do system zakupu i emisji DOOH z możliwością samodzielnej obsługi kampanii z gwarancją cen wszystkich formatów.

Grupa Mediabrands wybrała długoterminową współpracę w modelu programatycznym private deal i otrzymała dostęp do autorskich narzędzi AMS oraz inventory Digital Out-of-Home, które pozwalają na samodzielne planowanie działań reklamowych. Zyskała tym samym możliwość tworzenia ultraelastycznych kampanii o dowolnej długości przy zachowaniu zakupu minimum 1 CPM DOOH z rozliczeniem - tak jak w internecie - wyłącznie za realne wyświetlenia.
AMS umożliwia obecnie zakup programatyczny w dwóch modelach - private deal i automated guaranteed. Klient kupuje określoną liczbę wyświetleń, a nie sztywno zdefiniowaną obecność w pętli reklamowej, co jest odwzorowaniem rozliczeń, jakie znamy z kampanii online. Cały proces zakupu jest skrócony i odbywa się przy użyciu specjalnie do tego przygotowanych, zautomatyzowanych narzędzi online, bez konieczności sprawdzania dostępności formatów u opiekuna kampanii po stronie dostawcy mediów.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama