Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Bohaterowie epidemii

Organizacje i firmy na całym świecie podkreślają udział opieki zdrowotnej w walce z koronawirusem, wyrażając swoją wdzięczność licznymi kampaniami. Do akcji włączyła się niedawno firma produktów kosmetycznych Dove, brytyjska edycja kobiecego czasopisma Grazia oraz francuska edycja magazynu Elle. Dove w swoim krótkim filmiku zatytułowanym Courage is beautiful pokazuje codzienne zmagania lekarzy, lekarek, oraz pielęgniarzy i pielęgniarek w tym niezwykle wymagającym czasie. Film jest serią zdjęć, na których pokazane są zmęczone twarze pracowników szpitali, pełne odcisków i zaczerwienień od noszonych przez długi czas masek ochronnych. Brytyjskie czasopismo Grazia postanowiło zrezygnować z celebrytów i gwiazd, by umieścić na okładkach najnowszego wydania swoich gazet bohaterki pierwszej linii frontu – brytyjskie lekarki i pielęgniarki. Natomiast redakcja francuskiej Elle, jako dowód wdzięczności wypuściła specjalną edycję czasopisma dedykowaną lekarzom i pielęgniarkom, w którym można znaleźć informacje o kulturze, pracy i szkole w czasach epidemii.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama