Targi Dają Więcej

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspierają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa organizując wydarzenie Targi Dają Więcej, na którym otrzymają one darmowe stoisko do zaprezentowania swoich rozwiązań. Pierwsza edycja odbędzie się w ostatni weekend wakacji w Poznaniu, od 29 do 30 sierpnia. Inicjatywa ma pomóc małym firmom przedstawić ofertę nowym klientom, sprzedać swoje produkty i pozyskać nowe kontakty biznesowe. Oprócz stoiska, dla właścicieli przedsiębiorstw czeka także bogata oferta darmowych szkoleń i wykładów, których tematem przewodnim będą korzyści wynikające z obecności w Internecie.

„Targi Poznańskie zostały założone w 1921 roku przez poznańskich kupców, jako przestrzeń wymiany idei, myśli oraz kontaktów. Od niemal stu lat wspieramy rozwój polskich marek na rynkach zagranicznych, a współpracę z lokalnym biznesem mamy w DNA. Dlatego też pomimo wyzwań, z którymi wszyscy się dziś mierzymy, chcemy pokazać, że dzięki współpracy, uda się nam przekuć kryzys w cenne doświadczenia i nową jakość” - tłumaczy Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama