Innowacje Sony - 20 tys. godzin laserowej projekcji

Data publikacji: lipiec 2016

Nowe, energooszczędne modele VPL-FWZ65 i VPL-FWZ60 to projektory z niezwykle trwałym, laserowym źródłem światła Z-Phosphor, oferujące najwyższej jakości obraz o średniej jasności i najcichszą pracę. To bezkonkurencyjne rozwiązanie dla szerokich zastosowań korporacyjnych i edukacyjnych oraz obiektów związanych z rozrywką i sportem. Wspólnie z modelem VPL-FHZ57, prezentują najwyższą klasę biznesowych projektorów laserowych japońskiego producenta.

 

Maksymalna rozdzielczość

Najnowsza oferta projektorów Sony obejmuje modele z rodziny FHZ pracujące w panoramicznej rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) oraz serię FWZ z panoramiczną rozdzielczością WXGA (1280 x 800). Formaty te dzięki swoim proporcjom, idealnie nadają się do odtwarzania materiałów HD w ich naturalnej rozdzielczości. Optymalne rozwiązanie z rozdzielczością WUXGA oferują także odpowiedniki laserowych projektorów instalacyjnych 3LCD wyposażone w standardową lampę. Modele VPL-FWZ65 i VPL-FWZ60 dysponują technologią paneli BrightEra, w perfekcyjny sposób odwzorowujących naturalne barwy. Wyrazisty i szczegółowy obraz o perfekcyjnej ostrości i kontraście to zasługa systemu Reality Creation zapożyczonego z zaawansowanych zestawów kina domowego, analizującego i przetwarzającego wszystkie sygnały wejściowe. Niesłabnące laserowe źródło światła zapewnia wysoką rozdzielczość i jasność obrazu od momentu uruchomienia projektora.

 

Najwyższa produktywność

Projektory Sony gwarantują imponują liczbę 20.000 godzin pracy bez jakiejkolwiek konserwacji. Energooszczędne funkcje automatycznego przyciemniania i jasności, zmniejszają koszty eksploatacji w stosunku do projektorów z konwencjonalną lampą. Innowacyjny system przesuwania osi obiektywu ułatwia instalację sprzętu w dowolnej pozycji i miejscu, niezależnie od warunków terenowych. Wbudowane łącze HDBaseT, pozwala na przesłanie wszystkich sygnałów video, audio, sterujących oraz IP za pomocą jednego kabla o długości do 100 metrów, co znacznie upraszcza instalację. Nowością Sony jest także dedykowany system integracji projektorów, obsługiwany przez oprogramowanie sterujące Kramer, Crestron, Extron lub AMX.

 

Najdoskonalsza interakcja w 4K

Monitory Sony Bravia B2B to bezkompromisowe połączenie technologii z funkcjonalnością i łatwość dostosowania do potrzeb konkretnego klienta. Sony umacnia pozycję lidera na rynku produktów 4K, wprowadzając sześć profesjonalnych monitorów wysokiej jakości z serii Bravia B2B, oznaczonych symbolami FW-43XD8001, FW-49XD8001, FW -55XD8501, FW-65XD8501, FW-75XD8501, FW-85XD8501.

 

Moc obrazu

Najnowsze modele które pojawią się w miejsce flagowych propozycji z obecnego katalogu, gwarantują najwyższą jakość obrazu zgodną z technologią HDR. Wszystkie wyposażone są także w funkcję Triluminos Display poprawiającą kolory. Podwojenie mocy procesora X1 i pamięci operacyjnej zaowocowało zwiększoną jakością obrazu i dźwięku. Dzięki szerokiej ofercie w zakresie rozmiarów ekranów od 43 do 85 cali, monitory Bravia B2B sprawdzają się w dowolnych środowiskach zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Innowacyjna ergonomia

Intuicyjne menu to zaleta systemu Android. Przyjazne użytkownikowi oprogramowanie firmy TDM umożliwia tworzenie interaktywnych systemów Digital Signage. Korzystają one z interakcji dzięki wykorzystaniu nakładek dotykowych, wbudowanych rozwiązań do sal konferencyjnych oraz inteligentnych systemów automatyzujących. Nakładki dotykowe mogą być zasilane bezpośrednio poprzez port USB, lub też podłączone bezpośrednio do monitora. Gwarantuje to obsługę dotykową treści wyświetlanych przez urządzenie - w tym aplikacji zainstalowanych na monitorze bez korzystania z zewnętrznego komputera. Technologia Google Cast zapewnia także elastyczne możliwości przyłączania monitorów.

 

Bezawaryjna wydajność

Propozycja Sony to niższe koszty użytkowania, energooszczędność oraz bezawaryjność. Trzyletnia gwarancja producenta, zapewnia wymianę sprzętu na nowy zamiast standardowej naprawy. Kolejne atuty to możliwość instalacji w układzie pionowym i poziomym, oraz nieprzerwany, 17 godzinny tryb pracy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama