Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Ekologiczny system wiat

© AMS

AMS razem z firmą L’Oréal rozpoczyna realizację programu nature based solution na wiatach przystankowych. Dzięki temu w przestrzeni publicznej Warszawy zadebiutuje ekologiczny flakon perfum My Way Intense. Produkt, którego reklamę można zobaczyć na Eko wiatach AMS, został zaprojektowany z myślą o zmianie wzorców konsumpcji produktów luksusowych. Rozwiązanie umożliwia napełnianie flakonów wielokrotnego użytku w łatwy sposób bez konieczności wizyty w punkcie sprzedaży.

Kampania będzie realizowana na 20 ekologicznych wiatach. Są one w całości pokryte zielonym dachem i przyjazne dla ptaków. Pierwsza wiata z tej serii stanęła w sierpniu 2021 roku w Warszawie. Projekt jest częścią długofalowej strategii firmy AMS. Spółka wprowadziła do swojej oferty Eko wiaty w Poznaniu, Krakowie, a także wiatę na warszawskim Żoliborzu i w Lublinie, które oprócz zielonego dachu mają specjalne oznaczenia, zabezpieczające ptaki przed kolizjami z szybami wiaty. Jeden zielony dach na wiacie to 9 m² zieleni w mieście, które jak podkreśla firma, magazynuje wodę deszczową, obniża zapylenie powietrza, absorbuje dwutlenek węgla oraz obniża temperaturę w okolicach wiaty. Ekologiczne wiaty powstają przy współpracy z ZTM.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama