World Wrap Masters Europe. Ostatnie kwalifikacje

© FESPA Global Print Expo

Ostatnie wydarzenie z serii kwalifikacyjnej World Wrap Masters Europe odbędzie się na targach FESPA Global Print Expo w dniach 19-20 marca. Będzie to ostatnia szansa na zdobycie miejsca w finałach mistrzostw World Wrap Masters.

Podczas dwudniowej rywalizacji, car wrapperzy z całego świata wezmą udział w kwalifikacjach, prezentując swoje umiejętności w trudnych rundach konkursowych. Wśród zadań napotkają wiele zróżnicowanych obiektów i pojazdów, które będą mieli okleić za pomocą różnorodnych materiałów. Szeroki wachlarz materiałów sprawi, że zawodnicy będą musieli trzymać rękę na pulsie, rywalizując o miejsce na podium. Zwycięzcy wezmą udział w finałowym konkursie FESPA World Wrap Master, który odbędzie się na targach FESPA Global Print Expo w dniach 21-22 marca.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama