Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Miejsce kobiet jest w kuchni

Plakat „Miejsce kobiet jest w kuchni” to część kampanii marki Porta „Otwórz się na siebie”. Twarzami akcji są aktorka Magdalena Różczka, dziennikarka Gabi Drzewiecka i Lara Geissler. Kampanię na początku lutego zainicjowały plakaty krążące na mobilnych nośnikach zewnętrznych w wybranych polskich miastach (Warszawa, Kraków, Trójmiasto). Widać było na nich hasła „Miejsce kobiet jest w kuchni”, „Kobiety ciągle gadają i gadają” czy „Kobiety są przewrażliwione na punkcie dzieci”. Ponadto billboard "Kobiety są przewrażliwione na punkcie dzieci” zamontowano m.in. przed Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie oraz Szpitalem Morskim im. PCK w Gdyni. Na krakowskim Kazimierzu i na molo w Gdyni w Orłowie przechodnie widzieli natomiast hasło "Kobiety ciągle gadają i gadają”. Obok billboardów, obejmuje działania w digitalu, głównie landing page otworzsiena.pl., działania kontentowe na WP.pl, reklamę prasową. Całość działań uzupełniają formaty display oraz aktywności na Facebooku marki i kanałach social media ambasadorek. Akcja potrwa do 15 marca br. Kampania ma na celu stworzenie równych szans dla kobiet i mężczyzn.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama