Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zaawansowana technologia na ścianie. Mural Miele

Poprzez swoją najnowszą kampanię marka Miele, producent wysokiej klasy sprzętu AGD, promuje sztukę pielęgnacji tkanin. Główne hasło kampanii „Troska o Twoje ubrania przez długie lata” kładzie nacisk na zrównoważoną modę, w której równie ważne jak jakość i trwałość noszonej odzieży jest to w taki sposób pielęgnowane są tkaniny.

Nowa kampania firmy, promująca pralki z automatycznym systemem dozowania i przyjazną środowisku technologią EcoDry, przybrała nietuzinkową formę. Jej artystycznym zwieńczeniem jest mural zajmujący powierzchnię blisko 300 m2, który znajduje się vis a vis Politechniki Warszawskiej oraz prestiżowego Centrum Handlowego Plac Unii City Shopping. Uliczne dzieło zostało w 100 procentach namalowane ręcznie przez grupę warszawskich artystów, którzy łącznie pracowali blisko 60 godzin. Innowacyjne malowidło zostało wzbogacone o technologię LED Neon Flex z elementem 3D.
Za prace odpowiadała agencja Braughman Group Media.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama