Durst Group na Fespa 2023. Innowacje z południowego Tyrolu

© Durst Group

Durst Group, producent zaawansowanych technologii do druku cyfrowego, zaprezentuje najnowsze systemy do w pełni zautomatyzowanego i opłacalnego druku wielkoformatowego na targach Fespa w Monachium. Jednym z nich jest 360 Production Excellence.

 

Branża poligraficzna obecnie koncentruje się na automatyzacji, zrównoważonym rozwoju i rentowności produkcji. Oferta Durst doskonale wpisuje się w te założenia. Na targach firma zaprezentuje między innymi instalację do bezobsługowej produkcji poligraficznej, ofertę atramentów na bazie wody oraz UV-LED, najszybszy jak dotąd ploter typu roll-to-roll, zaawansowane oprogramowania do druku cyfrowego oraz rozwiązania dla proaktywnej obsługi klienta.

 

Więcej niż stoisko

Firma planuje również zaoferować gościom targów serwis transportowy do swojej siedziby głównej w Brixen we Włoszech. W ten sposób chce zaprezentować szerszej publiczności całe portfolio wielkoformatowych maszyn drukujących P5, a także inne rozwiązania segmentowe znajdujące się w siedzibie. Jedno z urządzeń, obecnie w fazie produkcji, będzie można zobaczyć nawet bliżej – model P5 500 znajduje się w Escher Digitaldruck, które leży niecałą godzinę drogi od miejsca targów. W samym Monachium firma również przygotowała parę miłych niespodzianek: planowane jest otwarcie Durst Lounge, czyli miejsca do dyskusji, relaksu i delektowania się południowotyrolskim poczęstunkiem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama