Trójstronny wyświetlacz dla J Resort. Spektakularne obrazy

© Daktronisc

Daktronics we współpracy z Yesco, wyprodukował i zainstalował nowe wyświetlacze LED dla J Resort w Reno w stanie Nevada. Projekt został niedawno ukończony, a oznakowanie spektakularnie rozjaśnia okolicę.

Nowy wyśwetlacz LED ma ponad siedem milionów pikseli, a odstępy między nimi wynoszą 8 milimetrów, co zapewnia doskonałą jakość i kontrast obrazu. Wyświetlacz ma 4,5 metra wysokości i ponad 45 metrów długości. Wyjątkowo ciekawy jest jego kształt – ekran zagina się i otula aż trzy ściany budynku. LED na północnej ścianie jest w całości przeznaczony do wyświetlania sztuki cyfrowej tworzonej przez artystów na całym świecie. Ma on 10-milimetrowe odstępy między pikselami, dzięki czemu może wyświetlać pełnowymiarowe treści artystyczne. Ta spektakularna instalacja zapewni doskonały branding i komunikację J Resort oraz pozwoli jej się wyróżnić na tle konkurencji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama