Samsung cyfryzuje luksusowy resort. Hipnotyzujący hotel w Dubaju

© Samsung

Atlantis The Royal w Dubaju, jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie, został niedawno wyposażony w wyświetlacze technologii premium marki Samsung . Ekrany ubogaciły przestrzenie o surrealistyczne, hipnotyzujące obrazy.

 

Atlantis The Royal to pierwszy hotel z regionu MENA (Middle East and North Africa), który zainstalował innowacyjny modularny wyświetlacz Micro LED - The Wall. Mierzący 146 cali i posiadający jakość obrazu 4K, The Wall wzbogaca The Royal Mansion, najbardziej luksusowy apartament gościnny w hotelu, o jedyne w swoim rodzaju, osobiste wrażenia wizualne nieporównywalne z możliwościami innych wyświetlaczy. Smukłe, eleganckie wykończenie Infinity Design łączy się naturalnie z wyrafinowaną elegancją apartamentu. W całym obiekcie zainstalowano różne typy urządzeń Samsung Smart Signage, aby zapewnić gościom rozrywkę i wyjątkowe wrażenia w każdym z pomieszczeń. W imponującym holu hotelowym na trzech dużych zbiornikach na wodę zainstalowano urządzenia Samsung Smart LED Signage, przyciągające uwagę odwiedzających największym ekranem o wymiarach 6m na 8,5m. Przy odkrytym basenie bar ceviche wyposażony został w zewnętrzne wyświetlacze LED. Wyświetlają one informacje wyraźnie nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Samsung Smart Signage został zainstalowany również w restauracjach i salach konferencyjnych, aby zwiększyć komfort i ułatwić komunikację z gośćmi przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności personelu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama