Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Komfort dotyku. EFI Reggiani ecoTerra Solution

O

© EFI

Firma EFI pojawi się na prestiżowych targach Fespa Global Print Expo w Monachium. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się na żywo z ich najnowszą innowacją, jaką jest EFI Reggiani ecoTerra Solution.

 

Urządzenie jest ekologicznym i kompleksowym rozwiązaniem typu all-in-one do druku pigmentowego. Nie wymaga dodatkowego wyposażenia ani obróbki wstępnej czy końcowej. Podczas całego procesu maszyna zużywa znacząco mniej energii i wody w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Zapewnia to bardziej zrównoważone drukowanie bezpośrednio na tkaninie. Gwarantuje doskonałą odporność na mokro i sucho, wyjątkową ostrość i dbałość o szczegóły, wysoką trwałość, a także dłuższą żywotność głowicy drukującej przy niższych kosztach konserwacji. Dzięki ulepszonemu modułowi polimeryzacji i wykańczania, EFI Reggiani ecoTerra Solution zapewnia również miękkość w dotyku zadrukowanej tkaniny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama