Kornit o wojnie Izrael-Gaza. Pełne wsparcie dla pracowników i klientów

Ponad 5000 osób straciło do tej pory życie w eskalacji trwającego od dziesięcioleci konfliktu na Bliskim Wschodzie. Dyrektor generalny Kornit Digital, Ronen Samuel, wypowiedział się na temat wpływu wojny między Izraelem a Gazą na działalność firmy i zapewnił, że jego głównym priorytetem jest obecnie wspieranie dotkniętych konfliktem pracowników i klientów. Przemawiając podczas Printing United Expo, wyraził głębokie współczucie i zrozumienie dla sytuacji.

 

Kornit Digital jest jednym z wielu producentów z branży, którzy mają siedzibę lub prowadzą znaczącą działalność w Izraelu. Firma zatrudnia tam około 500 pracowników. Obecnie blisko 70 z nich służy w armii w ramach wsparcia sił rezerwowych, a ponad 10 pracowników ucierpiało lub zostało zamordowanych od początku wojny. Kierownictwo firmy potwierdziło, że ich uwaga jest obecnie w pełni skupiona na pomocy dotkniętym wojną pracownikom. Jednocześnie, Kornit uspokaja swoich klientów – dołożono wszelkich starań, aby partnerzy nie odczuli negatywnego wpływu konfliktu na swoją działalność biznesową. Firma potwierdza, że zapasy części zamiennych i atramentu w regionach poza Izraelem są wystarczające, aby dalej wspierać potrzeby wszystkich klientów. Ponadto potwierdzono, że fabryka atramentu w Izraelu kontynuuje produkcję bez zmian.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama