Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Take heat easy

Firma Hexis zaprezentowała nową polimerową folię PCV The200Evo z technologią Take Heat Easy. Nowe rozwiązanie zostało zaprojektowane, by ułatwić szybszy montaż folii. Technologia Take Heat Easy to połączenie kleju na bazie rozpuszczalnika i mikrostrukturyzowanej powłoki, zaprojektowanej by zredukować początkową przyczepność i natychmiastowe przywieranie, co skutkuje znacznie wygodniejszym montażem folii.

Rozwiązanie powstało z myślą o powierzchniach wielkoformatowych i zapewnia łatwość repozycjonowania, wysoką jakość druku i odpowiednią trwałość. Sprawdzi się na płaskich lub lekko zakrzywionych powierzchniach, do projektów owijania 2D (autobusów, ciężarówek, pojazdów flotowych itp.) i oznakowań wielkoformatowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama