Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Do it for safety!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma Adsystem stworzyła nową marką “Do it for safety”, która będzie oferowała produkty producenta w połączeniu z systemami do dezynfekcji. Oferta obejmuje szeroki wybór produktów i akcesoriów, które pozwolą firmom chronić personel i klientów  przed zarazkami przenoszonymi na dłoniach. Dodatkowo każde urządzenie można spersonalizować według potrzeb, umieszczając na nich dowolną treść, którą może być instrukcja użytkowania, grafika lub tekst. Akcesoria do dezynfekcji dostępne są w wielu rozmiarach, od niewielkich bezdotykowych dozowników, po gotowe punkty obsługi. Ponadto, firma oferuje nie tylko sprzęt do dezynfekcji, czy przegrody ochronne i osłony z pleksi na ladę, ale też dodatkowe akcesoria, takie jak: termometr na podczerwień do wykonywania szybkiego pomiaru temperatury, czy maseczki z własnym nadrukiem, które można wykorzystać jako element brandingu i promocji firmy. Najnowszym rozwiązaniem z portfolio to PureAir Lightbox, który jest połączeniem sterylizatora powietrza i nośnika reklamy

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama