Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Zrównoważony biznes

© BPIF Creative Digital Industries

Ósma edycja Visual Media Conference (VMC), organizowana przez grupę BPIF Creative Digital Industries (CDI) we współpracy z firmą Boss i partnerami Precision Proco Group i Creative Race, odbędzie się we wrześniu tego roku i po raz pierwszy będzie trwała trzy dni. Tematem przewodnim wydarzenia łączącego przedstawicieli branży cyfrowej i poligraficznej będzie „Zrównoważony rozwój poprzez innowacje”. Jak podkreśla dyrektor CDI i organizator VMC, spotkanie będzie miało charakter dwutorowy: „Zrównoważony rozwój to dwa różne elementy składowe, które wzajemnie się uzupełniają. Po pierwsze jest to zrównoważony biznes, który uzupełnia zrównoważony rozwój pojmowany jako ochrona środowiska. Proekologiczność będzie ważną częścią wydarzenia, choć nadrzędną kwestią spotkania pozostanie zrównoważony rozwój w zakresie biznesu, handlu i gospodarki. Wydarzenie obejmie szeroki zakres tematów dotyczących obecnych wyzwań rynku związanych z pandemią, sposobów na odnalezienie się w nowej rzeczywistości i umiejętności, które mogą okazać się przydatne w dostosowywaniu się do nowych trendów” - dodaje. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy - dostępne będą zarówno prezentacje na żywo, jak i online. Uroczyste rozpoczęcie imprezy planowane jest na 21 września - lokalizacja zostanie podana w najbliższych tygodniach.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama