Nietypowe zlecenie. Niezawodność Drytac Polar Cast

W ramach jednego z ostatnich projektów firma Minuteman Press Bath będąca częścią obchodzącej w tym roku 25-lecie sieci drukarń zróżnicowanych usług poligraficznych Minuteman Press, została zaangażowana do  oklejenia firmowego pojazdu Bath Painters & Decorators. Firma Minuteman Press Bath wcześniej oklejała samochody dostawcze Ford Ranger i Ford Transit dla firmy dekoratorskiej, ale charakter ostatniego zlecenia oznaczał, że było to znacznie więcej niż standardowe zlecenie oklejania pojazdów.

 

Życzeniem klienta było, aby samochód był oklejony logo marki i danymi kontaktowymi. Nietypowość tego zlecenia tkwi w marce samochodu, ponieważ zlecony do oklejenia samochód to zaledwie jeden z sześciu modeli Citroen Ami w całej Wielkiej Brytanii. Chcąc sprostać zadaniu oklejenia nieznanego samochodu o nietypowym kształcie Minuteman Press Bath poszukiwał materiału, który zapewniłby wysokiej jakości wykończenie z pierwszorzędną i niezawodną przyczepnością. Wybór padł na Polar Cast z pasującą folią laminowaną Cast Gloss od Drytec.

Po wydrukowaniu projektu na winylu za pomocą HP Latex 700W zespół Minuteman Press Bath był w stanie z łatwością nałożyć folię, uzyskując efekt na całej powierzchni samochodu. Praca odniosła taki sukces, że pojazd o nowym wyglądzie przyciągnął już uwagę wielu ludzi w historycznym mieście.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama