Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Panasonic Connect Europe

Hiroyuki Nishiuma, dyrektor zarządzający Panasonic System Communications Europe.

© Panasonic

Firma Panasonic utworzyła Panasonic Connect Europe - nową spółkę skupiającą się na rozwiązaniach, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby technologiczne europejskich firm. W ofercie marki znajdują się różne rozwiązania B2B i rozszerzony pakiet usług, który ma na celu wesprzeć klientów w prowadzeniu kluczowej działalności i w procesach przekształcania ich operacji biznesowych. Nowa marka połączy ofertę wysokiej jakości produktów i rozwiązań B2B firmy Panasonic dla branż audiowizualnej, produkcji TV i transmisji oraz urządzeń przenośnych. Będzie również oferować usługi doradcze w zakresie integracji systemów czy zarządzania projektami w zakresie rozwoju aplikacji, odpowiadając na potrzeby różnych branż, w tym produkcyjnej, logistycznej, handlu, rozrywkowej, edukacyjnej oraz sektora publicznego. Integralną częścią nowej spółki będą rozwiązania z innowacyjnymi procesami biznesowymi Gemba Process Innovation, które wykorzystują know how Panasonic na temat najnowocześniejszych technologii, prowadzenia biznesu i podejścia do zmian, aby ocenić i przekształcić obecną działalność. Rozwiązania te wykorzystują innowacyjne technologie w celu znalezienia nowych sposobów na zwiększenie efektywności i satysfakcji klienta. Zespół Gemba Process Innovation będzie zajmować się doradztwem i wdrażaniem urządzeń brzegowych, inteligentnych czujników i robotyki, a także  dzięki danym cyfrowym ulepszać wizualizację operacji, automatyzację procesów oraz umożliwiać optymalizację całego łańcucha dostaw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama