Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

„Witryna na gwiazdkę”

Jedna z najstarszych księgarni we Wrocławiu, Księgarnia Wratislavia może pochwalić się nową, świąteczną przemianą witryny przeprowadzoną przez Zespół Fundacji Dom Pokoju w ramach projektu Dobry Widok. Za projekt i realizację projektu odpowiedzialna jest projektantka i koordynatorka projektu Dobry Widok Zuzanna Wollny oraz scenografka Natalia Góral.

“Inspiracją do stworzenia witryny były książki i miasto (Wratislavia to po łacinie Wrocław), stąd kamieniczki narysowane na witrynie. Książkowa choinka to marzenie pana Jacka, współwłaściciela lokalu” - można przeczytać w serwisie Tuwroclaw.pl.

Więcej informacji na temat przemiany witryny Wratislavii można znaleźć w poniższym filmiku, który powstał w ramach promocji konkursu na najlepszą aranżację w witrynie - “Witryna na Gwiazdkę”: www.youtube.com/watch.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama