„Witryna na gwiazdkę”

Jedna z najstarszych księgarni we Wrocławiu, Księgarnia Wratislavia może pochwalić się nową, świąteczną przemianą witryny przeprowadzoną przez Zespół Fundacji Dom Pokoju w ramach projektu Dobry Widok. Za projekt i realizację projektu odpowiedzialna jest projektantka i koordynatorka projektu Dobry Widok Zuzanna Wollny oraz scenografka Natalia Góral.

“Inspiracją do stworzenia witryny były książki i miasto (Wratislavia to po łacinie Wrocław), stąd kamieniczki narysowane na witrynie. Książkowa choinka to marzenie pana Jacka, współwłaściciela lokalu” - można przeczytać w serwisie Tuwroclaw.pl.

Więcej informacji na temat przemiany witryny Wratislavii można znaleźć w poniższym filmiku, który powstał w ramach promocji konkursu na najlepszą aranżację w witrynie - “Witryna na Gwiazdkę”: www.youtube.com/watch.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama