Rozświetlamy drogę do lepszej przyszłości

Zostało już tylko kilka tygodni do European Sign Expo 2022, czołowych targów branży oznakowań i komunikacji wizualnej w regionie. Cel wydarzenia został trafnie uchwycony w haśle tegorocznej kampanii. „Rozświetlamy drogę” do lepszej przyszłości dla branży oznakowań po okresie, który był ponury i dezorientujący dla wielu przedstawicieli branży komunikacji wizualnej.

 

Autor: Michael Ryan, szef Fespa Global Print Expo

 

Targi European Sign Expo 2022 stanowią doskonałą platformę do pobudzenia przyszłego rozwoju, zapewniając dostęp do produktów i inspiracji, a także umożliwiając nawiązywanie bezpośrednich kontaktów. Zajmujące pawilon 5.2 na Targach Berlińskich (31 maja - 3 czerwca 2022 roku) wydarzenie zaprezentuje szereg rozwiązań do produkcji oznakowań - liter blokowych, oznakowań cyfrowych, oznakowań przestrzennych, grawerowania i wytrawiania, ekspozytorów podświetlanych, nośników zewnętrznych, oznakowań LED i narzędzi do tworzenia oznakowań. Targi European Sign Expo odbywają się równolegle z imprezą Fespa Global Print Expo, flagowym międzynarodowym wydarzeniem dla wszystkich drukarni specjalistycznych, które zaprezentuje najnowsze osiągnięcia w cyfrowym druku wielkoformatowym, druku na tkaninach i sitodruku, jak również ekscytujący wzrost liczby zastosowań dla firm zajmujących się komunikacją wizualną, takich jak druk dekoracyjny i oklejanie pojazdów.

 

Liczne atrakcje i inspiracje

Warto pamiętać, że odwiedzając targi European Sign Expo, można także wziąć udział w różnych wydarzeniach edukacyjnych i dających inspirację w ramach Fespa Global Print Expo. Obowiązkowo należy także odwiedzić zupełnie nowe wydarzenie Ekologia w Centrum Uwagi (Sustainability Spotlight) przygotowane dla postępowych firm poligraficznych i producentów oznakowań. Udzielając konkretnych i przydatnych informacji, można będzie wysłuchać specjalistów z branży mówiących m.in. o ekologicznych materiałach, oszczędzaniu energii, zmniejszaniu śladu węglowego i przejrzystości łańcucha dostaw. Dla zastrzyku inspiracji warto odwiedzić nowy Pawilon Stowarzyszeń (Associations Pavilion) - galerię drukowanych aplikacji wykonanych przez członków Fespa z całego świata. Można tam znaleźć niesamowite przykłady druku kreatywnego, wykonane za pomocą całej gamy technik i technologii. Wydarzenie będzie również szansą zobaczenia najnowszych innowacji w dziedzinie oznakowań i komunikacji wizualnej, odnowienia kontaktów z przedstawicielami branży i dostawcami ze społeczności producentów oznakowań z innych krajów, czerpania inspiracji ze stymulujących rozwój możliwości i „rozświetlenia drogi” do poprawy kondycji swojej firmy. Do zobaczenia w Berlinie!

Aby uzyskać więcej informacji i zgłosić swój udział, należy odwiedzić stronę www.europeansignexpo.com. Podając kod ESEM202 można zaoszczędzić 30 euro na bilecie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama