Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Epson świętuje jubileusz

© Epson

Epson, producent sprzętu do obrazowania, świętuje 20-lecie na rynku projektorów. W ciągu ośmiu lat firma stała się w tej branży głównym graczem w regionie EMEA. Obecnie jej udział w regionie wynosi ponad jedną trzecią (37 procent). Jako pierwsza zaoferowała ten sam zakres obiektywów do projektorów o jasności od 5,5 tys. do 20 tys. lumenów, pozwalających osiągnąć pełną skalę wielkości wyświetlanych obrazów. Jak podkreśla producent, sukces osiągnięty przez firmę wynika z nowatorskiej technologii projekcji 3LCD, która zapewnia żywe kolory i wysoką jasność oraz doskonałe parametry wyświetlania. Po wielu latach doskonalenia 3LCD  jest obecnie preferowaną technologią w branży profesjonalnych projektorów.

Wraz z jubileuszem firma powołała Massima Pizzocriego na stanowisko nowego wiceprezesa Epson ds. profesjonalnych projektorów. Zastępuje on Neila Colquhouna, który będzie zarządzał działalnością firmy Epson w regionie CISMEA. Massimo Pizzocri pracuje dla Epson od ponad 20 lat. Rozpoczął swoją karierę w Epson Italy w 1999 roku, gdzie zajmował stanowisko dyrektora generalnego we Włoszech, a następnie dyrektora ds. marketingu strategicznego w całym regionie EMEA. W następnych latach swojej kadencji objął funkcję wiceprezesa działu produktów konsumenckich, a niedawno także stanowisko wiceprezesa na region Europy Środkowo-Wschodniej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama