Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Epson świętuje jubileusz

© Epson

Epson, producent sprzętu do obrazowania, świętuje 20-lecie na rynku projektorów. W ciągu ośmiu lat firma stała się w tej branży głównym graczem w regionie EMEA. Obecnie jej udział w regionie wynosi ponad jedną trzecią (37 procent). Jako pierwsza zaoferowała ten sam zakres obiektywów do projektorów o jasności od 5,5 tys. do 20 tys. lumenów, pozwalających osiągnąć pełną skalę wielkości wyświetlanych obrazów. Jak podkreśla producent, sukces osiągnięty przez firmę wynika z nowatorskiej technologii projekcji 3LCD, która zapewnia żywe kolory i wysoką jasność oraz doskonałe parametry wyświetlania. Po wielu latach doskonalenia 3LCD  jest obecnie preferowaną technologią w branży profesjonalnych projektorów.

Wraz z jubileuszem firma powołała Massima Pizzocriego na stanowisko nowego wiceprezesa Epson ds. profesjonalnych projektorów. Zastępuje on Neila Colquhouna, który będzie zarządzał działalnością firmy Epson w regionie CISMEA. Massimo Pizzocri pracuje dla Epson od ponad 20 lat. Rozpoczął swoją karierę w Epson Italy w 1999 roku, gdzie zajmował stanowisko dyrektora generalnego we Włoszech, a następnie dyrektora ds. marketingu strategicznego w całym regionie EMEA. W następnych latach swojej kadencji objął funkcję wiceprezesa działu produktów konsumenckich, a niedawno także stanowisko wiceprezesa na region Europy Środkowo-Wschodniej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama