Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Poznajcie Projekt Pracownie

Agencja Jet Line wystartowała z nową kampanią DOOH „Projekt Pracownie”. Jest to inicjatywa grupy miłośników rzemiosła, których historie firma postanowiła opowiedzieć na swoich cyfrowych ekranach More. Projekt pokazuje zjawiskowe pracownie ukryte w miejskich zakamarkach, w których ludzie pełni pasji zajmują się ręcznym wytwarzaniem, zachęcając innych do pogłębiania tajemnic tradycyjnego rzemiosła.

„Rzemiosło, najstarsza i przez tysiąclecia jedyna forma wytwarzania rzeczy i świadczenia  usług. Znane od zawsze, od paru lat w miastach odkrywane na nowo. Kowalstwo, jubilerstwo, szewstwo, stolarstwo, kaletnictwo, krawiectwo. Niewielkie zakłady są przekazywane w kolejne ręce lub zakładane od podstaw. Mają nowoczesne podejście, umieją opowiedzieć o swoich ideałach. Ich pracownie znajdują się w bramach, na terenie pofabrycznych hal lub w nowych, loftowych przestrzeniach w różnych dzielnicach miasta. Mamy wokół siebie uczniów, czeladników i mistrzów, mamy warsztaty, pracownie, zakłady, wytwórnie. Mamy wreszcie miejsca, które je wspierają, wspierają tradycje rzemieślnicze. Poznajcie Projekt Pracownie.”

Więcej na temat projektu znaleźć można na stronie www.projektpracownie.pl/. Realizacje firmy Jet Line powiązane z inicjatywą zobaczyć można na instagramie www.instagram.com/more_by_jetline/ oraz w przestrzeni miejskiej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama