Zrównoważona współpraca

© Antalis

Firma Antalis łączy siły z Reconomy, aby umożliwić konsumentom zarządzanie odpadami w bardziej odpowiedzialny i zrównoważony sposób. Reconomy zrzesza przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe, które angażują się w promocję idei zrównoważonej produkcji oraz konsumpcji. Podejmując współpracę, Antalis oferuje spójne, oparte na wiedzy podejście do odpadów i recyklingu, angażując cały łańcuch dostaw, co zapewni klientom dostęp do aktualnych praktyk w zakresie gospodarowania odpadami, uzyskaniu porad dotyczących ograniczania ilości odpadów i dokonywania bardziej zrównoważonych wyborów produktów, a także w otrzymaniu propozycji bardziej efektywnego gospodarowania odpadami, przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy.

Z siecią ponad 150 wykonawców recyklingu, Reconomy jest wiodącym na rynku dostawcą usług outsourcingu recyklingu i zarządzania zasobami oraz ekspertem w zarządzaniu odpadami z przemysłu poligraficznego. Ponadto koordynuje ponad 12 000 transportów odpadów każdego tygodnia i rocznie zarządza około 3 milionami ton odpadów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama