Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Zmiana w kilku minut

 

Wiele osób boi się, że wielorazowe systemy wystawiennicze cechuje mniejsza dbałość o szczegóły, słabsza jakość materiałów i ogólnie gorsza estetyka. Jednak firma Modulario udowadnia, że to mit, stosując system aluminiowych ram modułowych o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Zapewnia on dokładne, ścisłe i sztywne łączenie elementów na śruby. Fronty wykonane są z doskonałej jakości tkanin poliestrowych z nadrukowanymi grafikami. Ich idealne dopasowanie i napięcie na ramach zapewnia nowoczesny system Smart Frame, który umożliwia szybkie, łatwe i równe wpięcie tkaniny w ramę za pomocą silikonowej gumki. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na swobodzie treści prezentowanych na targowych ściankach. Zmiana tkaniny, a wraz z nią ekspozycji, jest bowiem niezwykle prosta i może być wykonana samodzielnie dosłownie w kilka minut. Wystarczy przygotować tkaninę z nowym wydrukiem i wpiąć ją posiadane w ramy, aby zupełnie odmienić swoje stanowisko lub wzbogacić je o nowe elementy. Nie trzeba też martwić się zabrudzeniami – tkaninę z powodzeniem można wyprać i odświeżyć. Ponadto można również skorzystać z dodatkowego podświetlenia ścian od środka, co daje niesamowity efekt. System wykorzystuje umieszczone wewnątrz ramy Ledy, zapewniając atrakcyjny wygląd stoiska. System Modulario to lekkie, mobilne i modułowe stoisko targowe do samodzielnego montażu. Daje swobodę aranżacji przestrzeni wystawienniczej, idealnie dopasowanej do zastanych warunków i własnych potrzeb. Zachowuje przy tym wysokie walory estetyczne i wytrzymałość, pozwalając zaprezentować każdą firmę od najlepszej strony.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama