Certyfikacja dla Agfa. 3M Performance Guarantee

Firma 3M doceniła wyjątkową jakość szerokoformatowych maszyn drukujących Tauro oraz dedykowanych atramentów Anuvia 1551 od Agfa, przyznając im prestiżowy certyfikat jakości (3M Performance Guarantee). Technologie zostały poddane rygorystycznym testom zgodnie ze specjalistycznymi warunkami oceny 3M. Certyfikat 3M Performance Guarantee zapewnia, że nagrodzone nośniki zapewniają niezawodne działanie w całym procesie druku cyfrowego.

 

Program 3M Performance Guarantee uwzględnia różne aspekty, w tym wady fizyczne, błędy produkcyjne, wady spowodowane mediami powstające podczas drukowania i cięcia, określony okres gwarancji na wydruk, jego przydatność do użycia, przylepność do specyficznych podłoży a także usuwanie w przypadku folii wymiennych/usuwalnych. Nagrodzona maszyna Tauro oferuje nieprzerwaną produktywność na szerokiej gamie sztywnych i giętkich podłoży. Tauro H2500 drukuje na szerokości do 2,5 metra, a model Tauro H3300 obsługuje podłoża do 3,3 metra i oferuje wiele opcji automatyzacji. Kompatybilne atramenty Anuvia cechuje szeroki gamut kolorystyczny, a uzyskiwane z ich udziałem wydruki charakteryzują się wysoką ostrością i żywotnością barw. W połączeniu z technologią Thin Ink Layer zapewniają wyjątkowo niskie zużycie atramentu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama