Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Inspiracje produktowe

© Photogenica

Platforma European Sellers&Buyers jest darmowym narzędziem dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się funkcjonalnością i możliwością wysyłania szybkich zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy. Każdego tygodnia na łamach ESB Online publikowanych jest około 50 nowych inspiracji produktowych, które wyświetlają się na stronie głównej. W zeszłym tygodniu najbardziej popularnym produktem był stojak rowerowy, a najbardziej oryginalnymi były turbina wietrzna, bloki do jogi oraz rosnący długopis. Dostawcy opublikowali również wiele inspiracji dla magnesów, świeczek, toreb, smyczy, bidonów, ręczników, bandan, pareo czy opasek. Inspiracje produktowe znajdują się na stronie głównej pod wyszukiwarką w sekcji newsów. Dystryutorzy lub też agencje reklamowe mogą zadawać pytania na platformie z powodu newsa. By wysyłać zapytania, każdy z użytkowników platformy może skorzystać z możliwości darmowej rejestracji. Narzędzie ESB jest dostępne pod adresem www.esbook.eu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama