Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Kreativia modernizuje portfolio

Polska firma poligraficzna Kreativia zainwestowała w maszynę termosublimacyjną Efi Vutek FabriVU 340i. Urządzenie o szerokości 3,4 metra ma pozwolić firmie na poszerzenie oferty usług i skorzystanie z nowych możliwości rynkowych.

Firma Kreativia, założona przez Hannę i Bartosza Kosibę w 2016 roku łączy w sobie reklamę oraz potężne możliwości projektowe, produkcyjne i instalacyjne o wysokiej jakości druku. Znana jest z projektowania i produkowania wyjątkowych systemów informacji wizualnej, POSów, wystaw modułowych i ekspozycji sklepowych.

„Zbudowaliśmy świetne relacje z Efi po naszym pierwszym zakupie ich maszyny w 2019 roku” - powiedział Arkadiusz Szychta, dyrektor zarządzający w Kreativia. „Jako firma, która zapewnia najwyższą jakość i gwarantowaną wydajność, stwierdziliśmy, że to właśnie dzięki technologii Efi osiągamy obiecywaną jakość, dlatego ponownie zdecydowaliśmy się zainwestować w maszynę tego producenta”.

W czasie pandemii Kreativia przeszła od produkcji reklam poprzez artystyczne ekspozytory POS, oznakowanie dekoracyjne i grafikę, po tworzenie produktów ochronnych, takich jak ścianki, bariery oraz osłony i maski na twarz. Efi Vutek 3r + umożliwił firmie Kreativia zaspokojenie rosnącego popytu na nowe produkty, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości i przy szybkich terminach realizacji. Dzięki nowej maszynie firma była w stanie bardzo szybko zmienić narzędzia i zróżnicować swoją ofertę produktów. To otworzyło jej drzwi do nowego i stabilnego przepływu biznesu.

Model FabriVu 340i zapewnia wysoką wydajność w przypadku grafik na tekstyliach premium typu soft-signage, z prędkością do 250 metrów kwadratowych na godzinę. Maszyna jest również jedynym rozwiązaniem produkcyjnym w swojej klasie, które oferuje produkcję bezpośrednio na tkaninie i sublimację w jednej linii produkcyjnej bez konieczności stosowania oddzielnej maszyny do wytłaczania. W rezultacie nadruki Kreativia bezpośrednio na tekstyliach są natychmiast gotowe do obróbki końcowej i wysyłki po wydrukowaniu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama