Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rozwiązania inkjetowe na RemaDays. Kompleksowa oferta Agfa

 

Agfa na tegorocznych targach RemaDays zaprezentowała ofertę z obszaru przemysłowego druku inkjetowego. Goście odwiedzający stanowisko mogli zobaczyć próbki wydruków i przedmiotów zadrukowanych na maszynach z oferty producenta, m.in. z serii Jeti Tauro, Inca Onset i Anapurna.

Targi były pierwszą, lokalną imprezą branżową, na której Agfa zaprezentowała się jako właściciel marki Inca Digital Printers. Dzięki przejęciu Agfa znacząco wzmocniła się ofertę w obszarze wysokowydajnej produkcji w wielkim i superwielkim formacie, a maszyny z serii Onset uzupełniły natywne modele Jeti Tauro.

 
Bogata oferta stoiskowa

Agfa zaprezentowała na swoim stanowisku szereg maszyn ze swojego podstawowego portfolio. Goście pomogli zobaczyć m.in. wyróżniony kilkoma nagrodami Pinnacle wysokonakładowy ploter hybrydowy Jeti Tauro H3300 UHS LED, ploter Jeti Tauro LED, ploter Inca Onset X3 HS, czy ploter sublimacyjny „z roli na rolę Avinci” XC3200, również wyróżniony przez Printing United Alliance. Wszystkie urządzenia są sterowane systemem workflow – Asanti, który został stworzony do zarządzania produkcją wielkoformatową.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama