Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Monitory klasy premium od Panasonic. Seria SQ2H dla digital signage

© Panasonic

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na profesjonalne monitory klasy premium, Panasonic Connect Europe zaprezentował najnowszą generację monitorów LCD 4K UHD – serię SQ2H, które pozwalają na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Wyróżniają się one wysoką jasnością, niezawodnością i skalowalnością systemu.

 

Niezawodne monitory dostępne w siedmiu rozmiarach ekranu - od 43 do 98 cali - idealnie nadają się do sal konferencyjnych i przestrzeni edukacyjnych, a także rozwiązań digital signage w obszarach handlu detalicznego lub informacji publicznej. Panel 4K o wysokiej rozdzielczości (3840 x 2160 pikseli) oferuje cztery razy więcej pikseli niż Full HD zapewniając realistyczny i szczegółowy obraz o wysokiej jasności 700 cd/m2, który będzie wyróżniał się w jasnym otoczeniu, takim jak hol wejściowy, lobby lub jasno oświetlone miejsce spotkań. Powłoka antyodblaskowa o 25 proc. zmniejsza odbicie światła i znacznie poprawia widoczność we wszystkich środowiskach pracy. W celu zapewnienia maksymalnej elastyczności i skalowalności, seria SQ2H jest przystosowana do obsługi Intel Smart Display Module (Intel SDM). Obsługa transmisji lub zastosowań z zakresu digital signage jest możliwa przy użyciu wbudowanego komputera, karty lub bezprzewodowego systemu prezentacji. Monitory są również wyposażone w funkcję odtwarzacza multimedialnego USB do wyświetlania treści 4K i mogą działać w trybie autonomicznym jako wysokiej jakości urządzenie digital signage.

Seria SQ2H będzie dostępna od grudnia 2023 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama