Cool-Shop dla reklamy

Firma Anda Present wprowadziła na rynek kreator sklepu internetowego Cool-Shop, który pozwoli każdej firmie reklamowej stworzyć własny, spersonalizowany sklep online. Jak zapewnia producent, kreator jest całkowicie za darmo i jest bardzo łatwy w użyciu.

Cool-Shop oferuje szeroki zakres personalizacji dla dostosowania wyglądu sklepu do wizerunku firmy. Dzięki temu możliwe jest stworzenie stron o różnorodnych treściach, jak informacje o zakupach, warunkach współpracy czy polityka prywatności. Kreator oferuje łatwość obsługi w przypadku zamówień reklamowych, od cenowej kalkulacji nadruków do wyboru metod znakowania przy aktualnym możliwym wyborze produktów i informacji na temat stanu magazynowego. W przypadku założenia takiego sklepu internetowego, adres strony tworzony jest według wzoru: (nazwa firmy).cool-shop.eu. Firma oferuje 9 dostępnych wersji językowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama