Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Digital Indoor w Klepierre

© AMS

Firma AMS została wyłącznym operatorem cyfrowych nośników indoorowych w sieci Klepierre. Dzięki temu oferta Digital OOH firmy powiększyła się o Warszawę, Poznań, Lublin, Rudę Śląską i Rybnik, oferując klientom ofertę nośników Digital Indoor w formacie 65”.

„Dzięki możliwościom DOOH czekamy na konsumenta w punktach styku, w czasie podejmowania decyzji zakupowych. Digitalowe nośniki AMS spełniają zarówno rolę informacyjną, dostarczając konsumentom przydatnych wskazówek w ramach autorskiego kontentu Cityinfo, jak również kanału komunikacji marketingowej, pobudzając pozytywne skojarzenia i emocje związane z marką i wpływając na wybory konsumenckie” - podkreśla Grażyna Gołębiowska, dyrektor marketingu AMS. 

AMS dostarcza reklamę i autorski kontent Cityinfo w centrach handlowych m.in. w sieci Nhood (wcześniej Ceetrus), gdzie funkcjonują hipermarkety Auchan. Obecnie oferta firmy obejmuje 36 obiektów w największych aglomeracjach, a dzięki współpracy z Klepierre do portfolio AMS trafiły warszawska galeria Sadyba Best Mall oraz centra handlowe Plaza.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama