Wystawcy w gotowości!

© Fespa

Targi Fespa Global Print Expo i European Sign Expo 2022 rozpoczną się 31 maja i potrwają do 3 czerwca 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się na terenach targowych Messe Berlin w Niemchech pod hasłem „Experience print in motion”. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że na targach pojawi się najsilniejszy skład wystawców od 2019 roku. Ponad 250 dostawców potwierdziło już swój udział w targach, a ich ilość ma się jeszcze powiększyć. Na liście potwierdzonych uczestników znajduje się wiele firm, którym nie udało się wziąć udziału w targach w Amsterdamie w 2021 roku, a które chcą wrócić do gry poprzez udział w wydarzeniach odbywających się wiosną 2022 roku.

 

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi głównych wystawców, w tym także sponsorów imprezy - firm Durst, Mimaki, Brother i HP, a także Agfa, aleph, Canon, Epson, Fujifilm, Kornit Digital, Mutoh, M&R, Roland DG i swissQprint. Do grona dostawców mediów i materiałów eksploatacyjnych, które pojawią się na targach, należą firmy 3A, Ahlstrom Munksjö, Avery Dennison, Hexis, InkTec, Neenah Coldenhove, Neschen, Orafol, Poli-Tape i Sun Chemical. Barbieri Electronic, Caldera, OneVision i ONYX Graphics to z kolei tylko kilka z firm prezentujących rozwiązania z zakresu automatyzacji, przepływu pracy i zarządzania barwą. „To bardzo motywujące, że branża wyraża tak silne zaufanie dla targów Fespa i naszej siły, która pozwoli ożywić branżę druku po wyzwaniach ostatnich dwóch lat. Wystawcy, którzy dołączyli do nas w Amsterdamie w październiku 2021 roku, przypomnieli sobie o wyjątkowej wartości wydarzeń na żywo i korzyściach handlowych płynących z bezpośrednich kontaktów z klientami, dlatego cieszymy się, że znacznie więcej wystawców skorzysta z tych możliwości w 2022 roku” - podkreśla Michael Ryan, dyrektor targów Fespa Global Print Expo.

 

European Sign Expo

Wiodąca europejska wystawa dla branży oznakowania i komunikacji wizualnej European Sign Expo 2022 odbędzie się równolegle z targami Fespa Global Print Expo. Wydarzenie to połączy głównych dostawców z zakresu oznakowania z firmami specjalizującymi się w liternictwie, oznakowaniu cyfrowym, oznakowaniu wymiarowym, grawerowaniu i wytrawianiu, podświetlanych wyświetlaczach, mediach zewnętrznych, LED, systemach zewnętrznych, wycinarkach laserowych i narzędziach do tworzenia znakowania. Wśród wystawców na European Sign Expo znajdą się firmy: EFKA, Art Neon Lighting, Cosign, dap, Domino Sign, Harmuth, Nex Line, SolaAir i vhf camfacture. „Wszystko wskazuje na to, że targi Fespa 2022 odbędą się w pełnej krasie i znów będziemy mogli rozmawiać o interesach na żywo. Obecnie branża zmienia się i nie chodzi już tylko o wzrost dla samego wzrostu, lecz o tworzenie rozwiązań dla bardziej zrównoważonego świata. Druk może b istotną częścią tego procesu, a targi Fespa niezmiennie pozostają głównym punktem spotkań dla branży. Hasło „Experience print in motion” oznacza nowe, zrównoważone modele biznesowe dla naszych klientów i dla nas. Cieszymy się, że będziemy mogli znowu zobaczyć się na targach Fespa i zaprezentować nasze rozwiązania na żywo” - mówi Christoph Gamper, CEO firmy Durst. „Nie uczestnicząc w żadnych większych targach od czasów pandemii, Fespa 2022 odbywa się w idealnym dla Fujifilm momencie. W 2021 roku zaprezentowaliśmy naszą nową strategię dla szerokiego formatu z dwiema nowymi maszynami Acuity o zupełnie nowym wyglądzie, nowym poziomie funkcjonalności i zwiększonym ROI. Targi są dla nas idealną okazją do ujawnienia możliwości maszyn z tej serii na żywo” - mówi Kevin Jenner, kierownik marketingu w Fujifilm Wide Format Inkjet Systems.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama