Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

RemaDays Warsaw w przygotowaniu. 100 000 zaproszeń już w drodze

© RemaDays Warsaw

Przygotowania do 18 edycji targów RemaDays Warsaw, które mają się odbyć w dniach 1-2.02.2023 w Ptak Warsaw Expo nabrały tempa. Organizatorzy wysłali 100 000 zaproszeń badgów oraz kart parkingowych do wszystkich profesjonalistów z branży reklamy i druku.
Organizatorzy RemaDays Warsaw już teraz szacują, że ilość odwiedzających wyniesie minimum 30tys osób z całego świata. Będą oni mieli okazję zobaczyć ponad 800 stanowisk wystawienniczych na rekordowej powierzchni 50 tys. m2. W trakcie targów odbędzie się Rema Congress, najważniejsze w roku wydarzenia merytorycznego dla sektora reklamy i druku. W trakcie trwającego trzy dni wydarzenia wystąpi ponad 30 prelegentów - doświadczonych praktyków i znawców branży, którzy przedstawią obecną sytuację sektora, przewidywania i trendy na kolejne lata.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama