Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wyświetlacze LCD 4K. Nowa generacja od Panasonic

© Panasonic

Panasonic wprowadził na rynek nową serię podstawowych monitorów CQE2 i zaawansowanych SQE2 dedykowanych przestrzeniom publicznym, biznesowi i edukacji. Dwie serie profesjonalnych wyświetlaczy 4K UHD nowej generacji, w szerokim wyborze przekątnych od 43 do 98 cali będą dostępne w drugim kwartale 2023 roku.
Dzięki zastosowanym trwałym i wytrzymałym panelom, monitory z obydwu serii mogą być zarówno instalowane w pionie jak i pod kątem. Obie serie mają zainstalowany system operacyjny Android i są zgodne z językiem HTML5, co umożliwia łatwe wdrażanie monitorów do instalacji digital signage


Seria SQE2
Zastępująca serię SQE1, nowa seria SQE2, to zaawansowane wyświetlacze zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę, zapewniające najwyższą jakość prezentowanego obrazu, wyposażone w matrycę z wysokim napyleniem i warstwą antyodblaskową dla doskonałego odbioru prezentowanych treści, nawet w bardzo jasnych pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu czy instalacjach digital signage. Aby zapewnić najwyższą elastyczność oraz świetny wygląd, bez konieczności stosowania dodatkowych, zewnętrznych urządzeń set-top box i kabli, monitory z serii SQE2 zostały wyposażone w złącze zgodne ze specyfikacją Intel SDM, umożliwiające obsługę specjalistycznych aplikacji wykorzystywanych w instalacjach digital signage czy studiach telewizyjnych, instalację komputera PC, wykorzystanie monitora jako tablicy informacyjnej lub bezprzewodowego systemu do prezentacji treści.


Seria CQE2
CQE2 jest natomiast następcą modelu CQE1 i jest znakomitym rozwiązaniem do sal konferencyjnych i wykładowych, zapewniającym możliwość pracy do 16 godzin na dobę i dającym elastyczne możliwości połączeń. Nowa generacja podstawowych monitorów CQE2 oferuje zwiększoną do poziomu 500cd/m22  jasność i panele LCD 4K obsługujące rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli. Zapewniają one najwyższą jakość obrazu z około 8.29 milliona pikseli – czterokrotnie wyższą niż w przypadku obrazu Full HD. Do najbardziej wymagających wdrożeń, producent przygotował flagowy model TH-98CQE2W o przekątnej 98”, mogący pracować nawet przez 24 godziny na dobę.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama