Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Jedynaste: Nie produkuj śmieci!

Grupa AMS organizuje kolejny konkurs Galerii Plakatu. Tematem tegorocznej, 21. edycji jest problem ograniczenia produkcji śmieci.

‘Śmieci wokół nas przybywa w zastraszającym tempie. Powinniśmy nauczyć się lepiej je segregować, kompostować, przetwarzać, ale także być bardziej eko, kupować „z głową” i własną torbą wielorazowego użytku” - mówi Grażyna Gołębiowska, Dyrektor Marketingu AMS.”Poprzez nasz konkurs chcemy jak zawsze zwrócić uwagę na współczesny, istotny problem, zachęcić do refleksji i zmiany postaw” – dodaje.

Prace do konkursu można zgłaszać do 17 listopada 2020 roku. Jury ogłosi zwycięskie prace 11 grudnia 2020 roku, które będzie można oglądać na citylightach AMS w całej Polsce w roku 2021. Partnerem głównym tej edycji konkursu jest Miasto Stołeczne Warszawa, a patronem głównym portal Gazeta.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama