Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Interaktywne środowisko pracy Wyświetlacze od Avocor

Opis osoby

Avocor został dostawcą szerokiej gamy wyświetlaczy w przebudowanej, globalnej siedzibie Zurich Insurance Group (Zurych). Kampus Quai Zurich w pobliżu Jeziora Zuryskiego jest siedzibą firmy od ponad 120 lat i został niedawno przebudowany tak aby zespolić infrastrukturę, a także stworzyć przyjazną, technologicznie zaawansowaną przestrzeń dla pracowników centrali.
Wyspecjalizowane przestrzenie skrojone na miarę międzynarodowej firmy oferują użytkownikom zintegrowane rozwiązania technologiczne. Nad koncepcją pracował zespół, w skład którego weszli Bild + Ton jako integrator systemów, Novia AG jako partner dystrybucyjny oraz WSDG AG odpowiedzialna za inżynierię i doradztwo w zakresie systemów AV. W sumie Avocor wyposażył w interaktywne wyświetlacze ponad 150 pokoi w czterech różnych budynkach.

W dużych i średnich salach konferencyjnych, a także w niektórych otwartych przestrzeniach, zainstalowano wyświetlacze z serii Avocor G o konstrukcji bezramkowej od krawędzi do krawędzi. W mniejszych salach konferencyjnych i biurach komórkowych dla 2–4 ​​osób sprawdzają się ekrany z serii Avocor E, które wykorzystują najnowszą zoptymalizowaną technologię dotykową i tworzą płynne środowisko pracy dla użytkowników w czasie rzeczywistym. Wszystkie wyświetlacze są wyposażone w rozwiązania Microsoft Teams Room, w tym wideo i dźwięk HD. Łączność za pomocą pojedynczego kabla w całej instalacji umożliwia pełną funkcjonalność BYOD (przynieś własne urządzenie) i BYOM (przynieś własne spotkanie), co pozwala firmie Zurich kontynuować zaangażowanie w hybrydowe środowisko pracy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama