Biznes i Ludzie

AMS współpracuje z Broadsign. Dostęp do platformy SSP

Grupa AMS podpisała umowę z Broadsign, jednym z największych graczy na rynku programatycznej reklamy cyfrowej. Dzięki tej współpracy cyfrowe inventory spółki będą dostępne za pośrednictwem platformy SSP (supply-side platform) od Broadsign.

więcej »

Współpraca AMS z Gemius. Potencjał reklamy zewnętrznej

AMS podpisał umowę z firmą badawczą Gemius. W oparciu o dane z badania cross – mediowego Mediapanel spółka zmierzy potencjał zasięgowy reklam na swoich nośnikach zewnętrznych. To kolejny etap rozwoju badań widowni reklamy Out-of-Home w Polsce realizowany przez AMS.

więcej »

Wyrok sądu. Poznańska uchwała krajobrazowa

25 stycznia Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał wyrok w sprawie sporu Miasto Poznań - Jeronimo Martins. Właściciel sieci Biedronka zaskarżył w całości poznańską uchwałę krajobrazową, wnosząc o jej uchylenie.

więcej »

Sharp NEC Display Solutions Europe. Nowy prezes Christof Böhm

Sharp NEC Display Solutions Europe powołał Christofa Böhma na stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego. Od lutego zastąpi on Bernda Eberhardta, który zdecydował się ustąpić ze stanowiska prezesa.

więcej »

Avocor na ISE 2024. Nie tylko wyświetlacze

Avocor zaprezentuje swoją rozszerzającą się gamę technologii na targach ISE w Barcelonie. Rozwiązania z poszerzonego portfolio produktowego oferują więcej opcji i na nowo interpretują sposób komunikacji, zachęcają do współpracy i pozwalają osiągnąć nowy poziom produktywności.

więcej »

Caldera na C!Print 2024. Demonstracje na żywo

Caldera weźmie udział w targach C!Print, które odbędą się w Lyonie w dniach 6-8 lutego 2024 roku. Odwiedzający targi będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami firmy, poznać oferowane przez nią produkty, zobaczyć przebieg procesów podczas demonstracji na żywo i dowiedzieć się, jak zwiększyć skalę operacji drukowania.

więcej »

Zbliża się RemaDays Warsaw. Targi reklamy i druku niebawem

Zbliża się wydarzenie, na które czeka cała branża reklamy i druku. 19. edycja RemaDays Warsaw odbędzie się w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo. Patronat honorowy nad imprezą objęły Polska Izba Druku, Warszawska Izba Gospodarcza i Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

więcej »

Galeria Plakatu AMS. Zwyciężczyni 24. edycji konkursu

Sandra Różycka wygrała 24. edycję Galerii Plakatu AMS pod hasłem “Wygodnie i odpowiedzialnie, czyli jak?”. Jury wyróżniło jeszcze 5 prac – dwie autorstwa Rozalii Michalskiej, oraz prace Magdaleny Wosik, Natalii Leśniak i Anny Czochary.

więcej »

Toruńska Galeria Rusz. To sztuka być sobą

Po udanych warsztatach w zeszłym roku, Galeria Rusz powróciła z następną edycją. Wystawa prac uczestników warsztatów „To sztuka być sobą” podsumuje dwa miesiące zajęć. Prace uczestników będą eksponowane na słupach ogłoszeniowych oraz citylightach w Toruniu od listopada do grudnia 2023 roku.

więcej »

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama