Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

Biznes i Ludzie

48 nagród dla Samsunga

Firma Samsung zdobyła 48 nagród podczas targów International Design Excellence Awards 2020, w tym jedną złotą, cztery srebrne, cztery brązowe oraz jedną w kategorii Best in Show.

więcej »

Art of Color 2020

Trwają ostatnie przygotowania do spotkania liderów Art of Color, które odbędzie się 30 września 2020 roku w Restauracji Oregano & Wine na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

więcej »

Nowa data ISE 2021

Integrated Systems Europe, jedne z najwiekszych targów rynku instalacyjnego, w tym nagłośnieniowego i oświetleniowego, zostały przełożone na termin 1-4 czerwiec 2021 roku. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Fira Gran Via w Barcelonie.

więcej »

Reklama za złotówkę

Samorząd Warszawy oferuje firmom poszkodowanym na skutek pandemii wykupienie reklam w tramwajach za symboliczną złotówkę. Przedsiębiorcy mogą teraz reklamować swoje produkty i usługi  w tramwajach płacąc jedynie złotówkę za dobę.

więcej »

Fespa Eurasia w 2021 roku

Organizatorzy targów Fespa Euroasia podjęli decyzję o przełożeniu wydarzenia na 2-5 grudnia 2021 roku. Targi organizowane we współpracy z tureckim stowarzyszeniem Fespa Ared odbędą się w Centrum Wystawowym w Stambule w Turcji.

więcej »

Targi Dają Więcej

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspierają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa organizując wydarzenie Targi Dają Więcej, na którym otrzymają one darmowe stoisko do zaprezentowania swoich rozwiązań. Pierwsza edycja odbędzie się w ostatni weekend wakacji w Poznaniu, od 29 do 30 sierpnia.

więcej »

Największy spadek w historii

Według raportu przeprowadzonego przez Publicis Groupe, wartość rynku reklamowego w Polsce pierwszej połowie roku 2020 spadła o 15,3 procent do 4,02 miliarda złotych. Największy spadek nastąpił w II kwartale tego roku (w kwietniu i maju), kiedy spadek wydatków reklamowych wyniósł prawie 29 procent.

więcej »

Odpowiedź “Milczącej większości”

Po walce na ciężarówki, przyszedł czas na bilbordy. Na białostockich nośnikach, w opozycji do bilbordów „Tęczowego Białegostoku”, pojawiły się bilbordy anty-LGBT. Znajdują się na nich cytaty z biblii oraz hasła typu „Dewiacje nie przejdą”, „Białystok przeciw zgorszeniom” czy „Wiara leczy frustracje”.

więcej »

Festiwal Art Moves 2020

Organizatorzy konkursu Art Moves na najlepszą pracę bilbordową ogłosili laureatów konkursu, w tym zwycięzcę i 9 prac wyróżnionych. Tematem tegorocznych prac było hasło „Epidemia – globalna katastrofa, kara czy szansa, by wymyślić siebie i świat na nowo?”.

więcej »

Powrót do muzyki

Podczas gdy nie wiadomo jeszcze, kiedy duże wydarzenia, takie jak festiwale muzyczne czy koncerty będą mogły mieć miejsce w normalnych warunkach, w Wielkiej Brytanii odbył się koncert „nowej” rzeczywistości – uczestnicy wydarzenia oglądali występ artystów ze specjalnych zamontowanych platform.

więcej »

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama