Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Jeronimo Way!

Podczas swojej wyprawy pracownik firmy Dynamic Technology pokona ponad 3000 kilometrów - tyle, ile mniej więcej wynosi ilość sklepów Biedronka w Polsce.

© Dynamic Technology

Mariusz Musialski, jeden z pracowników firmy Dynamic Technology, rozpoczął swoją pieszą wyprawę do Lizbony, a dokładnie do siedziby Jeronimo Martins, właściciela sklepów „Biedronka”. Akcja jest nie tylko częścią promocji marki nanomax, ale także niesie za sobą ważną wartość społeczną i niezwykłą historię głównego bohatera tej podróży.

 

Dynamic Technology to polski producent oraz właściciel marki nanomax, znanej z innowacyjnych i skutecznych nano-preparatów czyszczących, dostępnych w ponad 6000 sklepów w Polsce, m. in. w Rossmannie, Carrefourze, Tesco czy Kaufland. Firmę i jej produkty od zawsze łączyła wizja, zaangażowanie i determinacja w działaniu - dowodem tego ma być piesza wyprawa Mariusza Mańka Musialskiego, nazwana „Jeronimo Way”. Mariusz Musialski, znany również jako Maniek, to pracownik firmy Dynamic oraz wieloletni przyjaciel Krzysztofa Szymanowskiego - założyciela spółki. Projekt wyprawy zrodził się z wieloletniej miłości Mańka do Portugalii, muzyki, podróży oraz futbolu - a ponieważ dynamic kocha to, co prawdziwe, wartościowe i nieszablonowe, postanowił wesprzeć tą wyprawę. Jednocześnie będzie to próba dotarcia z ofertą nanomax do siedziby Jeronimo Martins w Lizbonie, gdyż, jak podkreśla producent, wieloletnie starania podjęte w Warszawie zawsze pozostawały bez odpowiedzi. Wyprawa do właściciela jednej z największych sieci sklepów w Polsce była wielokrotnie przekładana z powodu pandemii, ostatecznie jednak doszła do skutku po wielu miesiącach treningów i przygotowań.

 

 

Podczas pierwszego etapu swojej pieszej wędrówki, Mariusz Musialski spotkał się z Łukaszem Piszczkiem, gwiazdą polskiego futbolu.

© Dynamic Technology

Wsparcie gwiazd futbolu

4 lipca 2021 roku Maniek wyruszył w pieszą podróż z rodzinnego Sosnowca. Pokona on ponad 3000 km, przechodząc przez 7 państw i odwiedzając po drodze gwiazdy futbolu i ważne miejsca dla tej dyscypliny sportu, aby ostatecznie w listopadzie dotrzeć do Lizbony.

Wyprawa jest relacjonowana na profilu facebooka nanomax i Mariusza Musialskiego. Pierwszy etap podróży zakończył się sukcesem w postaci spotkania Mańka z Łukaszem Piszczkiem, pierwszą gwiazdą futbolu na trasie do Lizbony. Kolejny cel to Monachium i spotkanie z Robertem Lewandowskim. Następnymi miastami będą Turyn, Marsylia, Barcelona, Madryt, Porto i Lizbona. Sama idea wyprawy to jednak nie tylko chęć ekspresji celów życiowych i biznesowych - „Jeronimo Way” to także bardzo poważny wymiar społeczny oraz ludzki, bowiem główny bohater podróży wyszedł z ciężkiego uzależnienia. Mówiąc o tym głośno i otwarcie, chce pokazać realną drogę wyjścia, która daje każdemu nadzieję na rozpoczęcie nowego życia. To właśnie ta historia sprawiła, że Dynamic Technology postanowiło wesprzeć swojego pracownika w realizacji wspólnego celu, jakim jest nowy, lepszy start!

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama