Energa Oświetlenie. Świąteczne iluminacje dla gmin

© Energa

Energa Oświetlenie z okazji Świąt Bożego Narodzenia rozświetla ponad 100 gmin w Polsce, prezentując innowacyjne dekoracje oraz najnowsze techniki montażu iluminacji. Firma zainstalowała niemal 1600 elementów dekoracyjnych na słupach oświetleniowych w różnych miastach, w tym w Pomorskiem, Kujawsko-Pomorskiem czy Mazowieckiem.

Długie ulice, rynki, placówki i parki zyskują świąteczny blask nie tylko w dużych miastach, ale też w mniejszych miejscowościach takich jak Pelplin, Kolbudy czy Rumia. Gdynia otrzymała dekoracje na ul. Świętojańskiej i Starowiejskiej, a Braniewo ozdobiono iluminacją naziemną przed bazyliką oraz ledowymi fontannami i instrumentami muzycznymi. Nowe rozwiązania w Gdańsku to elementy radiowe, lustrzane dekoracje ze złotej blachy i unikalne oświetlenie na ulicach Stągiewnej, Piwnej czy Mariackiej. Dzięki najnowszym technologiom ledowym instalacja dekoracji świątecznych wbrew pozorom nie oznacza dużych kosztów utrzymania – choinka na Długim Targu w Gdańsku zużywa mniej energii niż czajnik elektryczny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama