Printing United 2023. Produkty Drytac nagrodzone

© Drytac

Drytac jako wiodący międzynarodowy producent materiałów samoprzylepnych dla rynków druku wielkoformatowego oraz oznakowań zademonstruje szereg swoich wiodących na rynku rozwiązań na nadchodzących targach Printing United Expo 2023. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się trzy produkty, które zdobyły nagrody Printing United Alliance 2023.

Odbywające się w połowie października targi Printing United powitają tysiące odwiedzających ze wszystkich zakątków rynku poligraficznego, a także uczestników z branż pokrewnych. Również firma Drytac będzie obecna podczas wydarzenia, prowadząc własne dedykowane stoisko, współpracując z firmami partnerskimi oraz biorąc udział w wydarzeniach specjalnych, maksymalizując możliwość nawiązania kontaktu z bardzo zróżnicowaną publicznością. Na własnym stoisku Drytac zaprezentuje szereg rozwiązań w zakresie klejenia, w tym nośniki druku, laminaty i kleje montażowe, koncentrując się na zademonstrowaniu, w jaki sposób produkty te mogą wspierać klientów w pracach związanych z grafiką okienną, ścienną i podłogową.

Rozszerzone portfolio
Wśród głównych atrakcji na stoisku Drytac znajdą się produkty z nowej kolekcji Drytac Zero z opcjami bez PVC do użytku w branży graficznej, oznakowań i wyświetlaczy. Próbki będą dostępne na stoisku, aby odwiedzający mogli je dotknąć i poczuć. Drytac przeprowadzi również demonstracje swoich produktów na żywo i przekształci stoisko każdego dnia wydarzenia, prezentując zarówno jakość swoich materiałów, jak i łatwość użytkowania.

Wieloaspektowa obecność
Oprócz stoiska Drytac, odwiedzający będą mogli zobaczyć i dowiedzieć się więcej o gamie rozwiązań Drytac na stoiskach zatwierdzonych dealerów Drytac. Wielu wiodących producentów maszyn będzie również używać materiałów Drytac w ramach demonstracji na żywo. Da to odwiedzającym możliwość zobaczenia najwyższej klasy rezultatów osiąganych za pomocą różnych modeli maszyn drukujących. Ponadto Drytac będzie zaangażowany w strefę rozwiązań wielkoformatowych, gdzie uczestnicy będą mogli obejrzeć specjalistyczne pokazy prowadzone przez doświadczonych instalatorów i dowiedzieć się więcej o tym, jak uzyskać najlepsze możliwe wyniki podczas wdrażania aplikacji.

Pinnacle Product Awards
Drytac ogłosić, że zdobył trzy prestiżowe nagrody Printing United Alliance 2023 Pinnacle Product Awards. Otwarty dla wszystkich dostawców będących członkami Printing United Alliance, konkurs Pinnacle Product Award ocenia produkty, które będą dostępne w sprzedaży w 2023 roku. Wysoko wykwalifikowany panel sędziów z całej branży poligraficznej ocenił ponad 160 zgłoszeń do corocznego konkursu w ponad 58 kategoriach. Polar Blockout UV firmy Drytac zdobył nagrodę Pinnacle Product Award w kategorii Media - Non-PVC, podczas gdy Polar Grip Air zdobył główną nagrodę w kategorii Media - Adhesive Backed Vinyl. Trzecia nagroda powędrowała do ReTac Clear PET w kategorii Media - Adhesive Back (Not Vinyl). Zdobycie jednej nagrody Pinnacle Product Award to wielki zaszczyt dla renomowanej firmy, lecz potrójne zwycięstwo jest wyjątkowym osiągnięciem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama