Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Musisz tam być

Data publikacji: styczeń 2014

Już prawie sześciuset wystawców potwierdziło swój udział w Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2014, które 5 lutego rozpoczną się w warszawskim Centrum EXPO XXI. „To dowód na to, że organizowana przez nas impreza jest największą tego typu w całej Europie Środkowej i Wschodniej” – powiedział prezes GJC Inter Media, Sławomir Giefing. Trzydniowe spotkanie fachowców z branży reklamy i marketingu odbędzie się już po raz dziesiąty.

 

© EMG

 

Zeszłoroczne targi RemaDays Warsaw cieszyły się dużą popularnością. Organizatorzy liczą, że kolejna edycja przyciągnie jeszcze więcej gości.

Ranga warszawskich targów rośnie z roku na rok, co potwierdzają statystyki. „Liczba wystawców i odwiedzających targi jest imponująca. W ubiegłym roku RemaDays odwiedziło 12 tysięcy osób związanych z rynkiem reklamowym. RemaDays jest okazją, by w jednym miejscu i jednym czasie zapoznać się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami i trendami panującymi w tej dynamicznie rozwijającej się branży” – tłumaczy Sławomir Giefing. Niewątpliwą zaletę warszawskich Targów Reklamy i Poligrafii stanowi także multidyscyplinarność. RemaDays składa się bowiem z czterech sektorów.

Dla specjalistów związanych z reklamą zewnętrzną i wewnętrzną przygotowany będzie sektor Out&Indoor Systems. Obejmuje on zarówno reklamę mobilną, billboardy, megaplakaty, reklamę świetlną i wizualną, jak i kompletne rozwiązania dotyczące reklamy w miejscach sprzedaży (materiały POS, standy, ekspozytory, stojaki). Mówiąc obrazowo: elementy, które wyróżnią firmę na tle innych, a przede wszystkim zainteresują jej potencjalnych klientów.

Osobne miejsce zarezerwowane jest dla gadżetów. W sektorze GiftsWorld będzie można zapoznać się z największą w Polsce ofertą producentów i dystrybutorów upominków reklamowych, a także poznać innowacyjne rozwiązania i niekonwencjonalne pomysły stosowane przez firmy. Podczas targów przeprowadzony zostanie konkurs Gifts of the Year, w którym mogą wziąć udział przedstawiciele agencji reklamowych i dystrybutorów. Jego celem jest jeszcze większa promocja najpopularniejszych upominków 2013 roku. Głosowanie będzie się odbywać na stoisku organizatora. To nie jedyne wyróżnienie, jakie zostanie przyznane podczas lutowej imprezy w Warszawie. „Korona Reklamy trafi do najlepszych firm w poszczególnych sektorach. Medale otrzymają liderzy innowacji. Poznamy także zwycięzców konkursu Catalogue of the Year” – wyjaśnił Prezes GJC Inter Media.

Z myślą o firmach oferujących nowoczesne rozwiązania produkcyjne związane z branżą reklamową (druk wielkoformatowy, cyfrowy, haft, plotery, sitodruk, grawer, tampondruk, farby, folie) zorganizowano sektor TechnologyPark. Klienci zainteresowani unowocześnieniem parku maszynowego lub jego stworzeniem od podstaw będą mogli zapoznać się tam z najnowszymi technologiami stosowanymi na świecie.

Ostatni sektor targowy, PrintShow, to propozycja skierowana do wszystkich firm związanych z branżą poligraficzną – offsetową i cyfrową. Specjaliści w tej dziedzinie zaprezentują także komponenty do druku.

Tradycyjnie już Targom Reklamy i Poligrafii towarzyszyć będzie RemaCongress. To doskonała okazja, by podczas wykładów prowadzonych przez wybitnych specjalistów zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami z dziedziny reklamy i marketingu, stosowanymi aktualnie na świecie.

Targi RemaDays to niewątpliwie największe wydarzenie w branży reklamowej, nie tylko w Polsce, ale także w tej części Europy. To doskonała okazja, by zaistnieć lub umocnić swoją pozycję na rynku. To także miejsce, w którym odwiedzający mogą nawiązać bezpośredni kontakt z producentami, porównać oferty, zapoznać się z nowościami, pozyskać partnera w biznesie czy skorzystać z porad wybitnych fachowców z branży reklamowej i marketingowej. A to wszystko w jednym miejscu i czasie.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama