Sign & Systemy Świetlne

eyefactive na EuroCIS 2024. Ekrany dla handlu detalicznego

Firma eyefactive, producent interaktywnych ekranów dotykowych, zaprezentowała swoje najnowsze innowacje na EuroCIS 2024, najważniejszych w Europie targach technologii handlu detalicznego. Poprzez współpracę z cenionymi partnerami, takimi jak Extenda Retail AB, diz kiosk BV i Pyramid Computer firma potwierdziła swoją wiedzę i jakość produkowanych wyświetlaczy.

więcej »

Benefit Systems zmienia logo. By poczuć się dobrze

Benefit Systems, twórca programu MultiSport, w 2024 rok wszedł z odświeżoną identyfikacją wizualną i nową strategią produktową. Odzwierciedlaniem zmian w strategii produktowej jest nowa identyfikacja graficzna.

więcej »

Świeć się z Energą. Legnica zwycięzcą plebiscytu

W tegorocznej edycji plebiscytu o tytuł Świetlnej Stolicy Polski zwyciężyła Legnica. Najbardziej zmobilizowani okazali się sympatycy miasta z Dolnego Śląska, którzy oddali ponad 45 tys. głosów, wyprzedzając sklasyfikowane na drugiej pozycji Chełmno o zaledwie 2 654 głosów. Na trzecim stopniu podium uplasowały się Starachowice.

więcej »

Immersyjne doświadczenia. Kaplica Sykstyńska tak blisko

Wystawy immersyjne zyskują na popularności i przyciągają coraz większą ilość zwiedzających. Po sukcesie wystawy przedstawiającej zdigitalizowane dzieła Vincenta van Gogha przyszła pora na Kaplicę Sykstyńską, największe dzieło Michała Anioła.

więcej »

Ocean doznań. The Pearl

Usytuowana na królewskiej promenadzie instalacja The Pearl jest jedną z licznych atrakcji czekających na gości statku wycieczkowego Icon of the Seas. Przemierzający wody Morza Karaibskiego wycieczkowiec oferuje rozliczne atrakcje i feerię doznań. Instalacja The Pearl została zaprojektowana przez agencję Breakfast z Brooklynu.

więcej »

Mapping o słynnym podróżniku. Obchody roku Edmunda Strzeleckiego

Z okazji obchodów roku poświęconego podróżnikowi Edmundowi Strzeleckiemu na początku października w Poznaniu odbył się pokaz mappingu opowiadający o tej niezwykłej postaci. To kulminacja obchodów roku poświęconego tej niezwykłej postaci. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Miasto Poznań oraz Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. 

więcej »

Nowa linia winyli od HP. Monomeryczne i Samoprzylepne

HP wprowadza HP Vital, nową linię monomerycznych oraz samoprzylepnych winyli i laminatów, które zapewniają nie tylko trwałość, wydajność, ale również stałą jakość obrazu godną nazwy HP. I to w ekonomicznej cenie.

więcej »

Karma Dolina Noteci. Powrót w wielkim stylu

Dolina Noteci, polski producent wysokiej jakości karm dla psów i kotów, wróciła do stolicy w wielkim stylu. W wielu miejscach w Warszawie można zobaczyć bilbordy promujące ich najnowszy produkt, uzupełnienie flagowej linii - karmę suszoną Dolina Noteci Premium.

więcej »

Płyty papierowe Dispa. Ekologiczne i niezawodne rozwiązanie

Firma 3A Composites wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie. Jest to ekologiczna, kompozytowa płyta papierowa Dispa do sitodruku i druku cyfrowego. Płyty Dispa stanowią idealne rozwiązanie dla zastosowania we wszystkich miejscach, w których waga materiału gra ważna rolę, na przykład w kampaniach promocyjnych, wiszących szyldach sufitowych czy materiałach prezentacyjnych w miejscach sprzedaży.

 

więcej »

Odświeżone logo Euronetu. Nowoczesność i zaawansowanie

Firma Euronet odświeżyła strategię marki i wprowadziła nową identyfikację wizualną. Zmiany, które objęły logo i koncepcję wizualną, jeszcze precyzyjniej zdefiniowały misję i architekturę marki, podkreślając jej gotowość na nowoczesny wymiar biznesu.

 

więcej »

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama