Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Biegowa motywacja na muralach. Adidas wspiera biegaczy

Opis osoby

Adidas wspiera każdą biegową motywację. W najnowszej kampanii „W bieganiu liczysz się Ty” sportowa marka chce uwolnić początkujących i bardziej zaawansowanych biegaczy od presji dystansu, czasu i tempa, by odkryli, co tak naprawdę sprawia im radość w bieganiu. Biegaczy motywować ma optymistyczna grafika stworzona przez Adelę Madej.

 

Meritum najnowszej kampanii Adidas jest pokazanie, że biegać mogą wszyscy niezależnie od płci, wieku, czy motywacji, a każdy powód jest wystarczająco dobry i ważny, aby uprawiać sport. Grafika stworzona przez warszawską ilustratorkę Adelę Madej pokazuje grupę biegaczy, w której każda osoba to inna biegowa historia. Wśród biegnących pojawia się zatem Turbosenior, udowadniający, że wiek to tylko liczba, Insta-sprinter, robiący interwały od biegowej fotki do fotki, czy Klubowicz należący do biegowej grupy adidas Runners Warsaw, biegający dla towarzystwa i nowych znajomości. Stworzoną przez artystkę grafikę można zobaczyć na dwóch warszawskich muralach przy ul. Świętokrzyskiej i Jaworzyńskiej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama