Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Bruised Fruit

© Union

W jednym ze sklepów spożywczych w Kanadzie ustawiono specjalne stoisko z jabłkami, które niesie pomoc ofiarom przemocy domowej. Na pierwszy rzut oka POS umieszczony obok działu z owocami wydaje się być całkowicie niepozorny - wystarczy jednak podejść bliżej, by dostrzec, że na każdym jabłku znajduje się naklejka z przesłaniem i numerem telefonu do kanadyjskiego ośrodka pomocy ofiarom przemocy domowej. Jak wynika z informacji zamieszczonej na naklejce, od początku pandemii w samej Kanadzie liczba doniesień o przypadkach przemocy domowej wzrosła o ponad 30 procent. Posiniaczone jabłka - „Bruised Fruit” - są aluzją cierpień, jakie muszą znosić ofiary. Z telefonu do całodobowej linii kryzysowej Interval House mogą skorzystać nie tylko osoby doświadczające przemocy, które boją się prosić o pomoc, ale również świadkowie takich aktów. Organizatorzy akcji - Interval House oraz agencja reklamowa Union - planują rozszerzenie działań na inne sklepy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama