Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Talking Print uruchamia Talkies

Talking Print wprowadził na rynek pierwsze samoobsługowe spersonalizowane narzędzie do tworzenia kart audio i książek wideo. U​usługa Talkies umożliwia konsumentom i firmom, a także drukarniom, agencjom marketingowym i kreatywnym tworzenie własnych, spersonalizowanych kart dźwiękowych i książek wideo online na żądanie. Treści audio i wideo można łatwo przesłać online za pośrednictwem dedykowanej strony Talking Print. Usługa zapewnia również prosty proces projektowania, oferując gotowe szablony lub możliwość przesyłania własnych projektów i zdjęć na zamówienie. Druk odbywa się za pomocą technologii HP Indigo. Nie ma wymogu minimalnej ilości zamówienia, a produkty można zwykle wysłać w ciągu jednego dnia od zamówienia. Realizacja odbywa się poprzez zintegrowaną stronę internetową, dzięki której kiedy klient tworzy kartę, generuje plik PDF, a następnie drukowany element wraca do firmy. Przyjazna dla użytkownika usługa umożliwia zarówno firmom, jak i konsumentom szybkie i tanie generowanie wysokiej jakości kreatywnej, spersonalizowanej komunikacji. Spersonalizowane, multisensoryczne kanały komunikacyjne, które można tworzyć za pomocą Talkies, zapewniają wyróżnienie wśród klientów. Jest to usługa, która pomoże markom w tworzeniu niezwykle oryginalnych i kreatywnych materiałów marketingowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama