Poczwórna nagroda EISA

© EISA

Firma Nikon zdobyła cztery nagrody w konkursie 2021-2022 EISA Awards. Aparat bezlusterkowy Nikon Z 6II otrzymał nagrodę „Advanced Camera” („Zaawansowany aparat”), a aparat Nikon Z 5 został uhonorowany nagrodą „Best Buy Camera” („Najkorzystniejszy zakup - aparat”). Sukces odniosły też obiektywy Nikkor: model Z MC 50mm f/2.8 zwyciężył w kategorii „Makro Lens” („Obiektyw makro”), podczas gdy Z 70-200mm f/2.8 VR S zwyciężył w kategorii „Professional Telephoto Zoom Lens” („Profesjonalny teleobiektyw zmiennoogniskowy”).

Nagrody EISA Awards stanowią uhonorowanie dla nowych produktów, które łączą najbardziej zaawansowane technologie i pożądane cechy z najlepszymi w swojej klasie parametrami. Nagrody obejmują zarówno produkty najbardziej przystępne cenowo, produkty o wysokiej wartości, jak i najambitniejsze osiągnięcia w dziedzinie nowoczesnej elektroniki użytkowej. Kategorie nagród są systematycznie zmieniane, aby odzwierciedlać ewolucję produktów oraz łączności między nimi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama