Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy prezes Deon Stander

© Avery Dennison

Deon Stander został nowym prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Avery Dennison. Od czerwca 2015 roku był on wiceprezesem i dyrektorem generalnym działu Retail Branding and Information Solutions (RBIS) firmy, gdzie przeprowadził znaczącą transformację biznesową. Ponadto, jako lider ds. zrównoważonego rozwoju w firmie Avery Dennison, kształtował strategię zrównoważonego rozwoju firmy i opracowywał dalsze cele korporacyjne. Jako dyrektor operacyjny Deon Stander będzie odpowiedzialny za globalne operacje biznesowe firmy, a podlegać mu będą wszyscy liderzy jednostek biznesowych. Mitch Butier nadal będzie pełnił funkcję prezesa i dyrektora generalnego.

Deon Stander dołączył do firmy Avery Dennison w 2007 roku w ramach przejęcia firmy Paxar, w której pracował od 2003 roku. Zanim został mianowany wiceprezesem i dyrektorem generalnym RBIS, pełnił szereg funkcji o rosnącej odpowiedzialności na stanowiskach w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama